SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA

Dr Marek Bardadyn

 
ul. Gdańska 3/14
01-633 Warszawa
 
Zapisy telefoniczne od pon. do pt. 
w godz. 10-18 
 
 
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 

ul. Gdańska 3/14  01-633 Warszawa
 
Zapisy telefoniczne od pon. do pt. 
w godz. 10-18 
 
Tel. +48 602 696 800 
 

SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA DR MAREK BARDADYN

SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA

DR MAREK BARDADYN

Zgłaszając się do lekarza z różnymi dolegliwościami nie podejrzewamy często, że bóle kręgosłupa, nadciśnienie, dolegliwości pęcherzyka żółciowego, złe ogólne samopoczucie oraz wiele innych dolegliwości i chorób jest spowodowanych przede wszystkim nadwagą.

Na wstępie wielu kuracji podstawowe zalecenie lekarskie brzmi więc: Proszę schudnąć!

Wiele osób, które próbowały już uporać się ze zbędnymi kilograma za pomocą diet wie, że nie zawsze jest to proste.

 

Jak przyspieszyć metabolizm, by organizm szybciej spalał kalorie, niż je odkłada w postaci tkanki tłuszczowej?

 

Nie ma oczywiście jednej uniwersalnej recepty, jak przyspieszyć metabolim, gdyż istnieje wiele przyczyn spowolnienia przemiany materii. Dlatego tak ważne jest dokładne ustalenie podłoża nadwagi lub otyłości.

 

Pamiętajmy przy tym, że zła przemiana materii nie tylko powoduje otyłość, ale i wzmożone odkładanie w tkankach różnego rodzaju produktów przemiany materii i toksyn zewnętrznych o szkodliwych oddziaływaniach na ustrój. Toteż stałym elementem dbałości o to, jak przyspieszyć przemianę materii, jest równocześnie uzyskiwanie efektu w postaci zwiększenia skuteczności odtruwania organizmu. Ten efekt jest bardzo ważny dla zdrowia. W wyniku lepszej przemiany materii poprawia się nie tylko figura ale także ogólny stan zdrowia i samopoczucie.

 

Jak przyspieszyć metabolizm na dłużej? Możliwości trwałego przyspieszenia przemiany materii stwarza wiele naturalnych leków pochodzenia roślinnego i ziołowego. Są one szczególnie skuteczne w przypadku zaburzeń przemiany materii spowodowanych niedoczynnością tarczycy, osłabieniem wydolności jajników, objawami menopauzy, w przypadku dziedzicznej skłonności do tycia oraz w zaburzeniach funkcjonowania wątroby, gdy tkanka tłuszczową odkłada się zwłaszcza na brzuchu.

 

Wstępem do leczenia przyspieszającego przemianę materii jest jak wspomniałem diagnozowanie przyczyn jej spowolnienia. W niektórych rodzajach zaburzeń wskazówką jest już sama lokalizacja złogów tłuszczowych, która ukierunkowuje dalsze badania.

Jak przyspieszyć metabolizm

03 marca 2020
Jak przyspieszyć metabolizm, jak podkręcić metabolizm
Jak przyspieszyć metabolizm, jak podkręcić metabolizm
Jak przyspieszyć metabolizm, jak podkręcić metabolizm

Copyright © 2019 Dr Bardadyn - Wszelkie prawa zastrzeżone