Konsultacje medyczne online

 

Wypełnij formularz konsultacji i odbierz spersonalizowaną dietę, indywidualny program naturalnej suplementacji i plan ćwiczeń opracowany specjalnie dla Ciebie przez Dr Bardadyn Weight Loss Clinic. 

 

Doskonale zbilansowane programy dietetyczne Dr Bardadyna zapewniają tysiącom ludzi szybkie wyniki odchudzania i wiele innych korzyści zdrowotnych. Wśród jego pacjentów są znane na całym świecie gwiazdy show biznesu, politycy, członkowie rodzin królewskich i gwiazdy sportu.

Osiągnij te same świetne wyniki, korzystając z indywidualnych zaleceń opracowanych przez zespół lekarzy i dietetyków Dr Bardadyn Weight Loss Clinic na podstawie aktualnych informacji o Twoim stanie zdrowia i wyników badań przesyłanych podczas konsultacji medycznej online.

To łatwiejsze, niż myślisz.

 

Po wypełnieniu i wysłaniu zamieszczonego na dole strony formularza konsultacji medycznej opracujemy specjalnie dla Ciebie spersonalizowany jadłospis diety odchudzającej lub leczniczej, który najlepiej odpowiada obecnym potrzebom zdrowotnym i pozwoli szybko osiągnąć oczekiwaną masę ciała. Dietę i zalecenia otrzymasz w terminie do 72 godzin pocztą elektroniczną w formie plików pdf, które będą zawierały:

 

 

1. Indywidualny 7-dniowy jadłospis diety strukturalnej ze szczegółowymi przepisami szybkiego przygotowania posiłków opracowany w celu skutecznego osiągania Twoich celów w zakresie odchudzania i zdrowia. Dieta o wybranej przez Ciebie i zweryfikowanej przez naszych specjalistów kaloryczności uwzględni wszystkie ważne informacje i wyniki badań, które przekażesz podczas konsultacji. W nadwadze, otyłości i wielu innych schorzeniach dieta ściśle dostosowana do aktualnych potrzeb organizmu, to podstawa skutecznego leczenia i profilaktyki.

Poszczególne dania, a zwłaszcza koktajle i soki warzywno-owocowe zawierają starannie dobrane składniki, które w zależności od określonych przez Ciebie oraz zdefiniowanych przez nas potrzeb między innymi przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej, stymulują oczyszczanie organizmu, poprawiają stan skóry i włosów, obniżają poziom glukozy i cholesterolu we krwi, hamują odczyny zapalne w tkankach, uspokajają, poprawiają koncentrację i samopoczucie. Dieta, pomimo stosowanych ze względu na odchudzanie ograniczeń kalorycznych, zwiększa zasoby energii niezbędnej w codziennym życiu.   

 

2. Indywidualny program aktywności fizycznej dostosowany do celów kuracji i aktualnego stanu zdrowia. Zaproponujemy takie formy aktywności fizycznej, które odpowiadają Twoim potrzebom i upodobaniom. Określimy czas i intensywność ćwiczeń tak, aby podczas stosowania diety parametry określające twoją formę - siła, szybkość, wytrzymałość, zwinność - ulegały systematycznej poprawie. Bez względu na to z jakiego punktu wytrenowania startujesz. Uzupełnieniem zaleconej aktywności fizycznej będzie 15-minutowym zestaw unikalnych ćwiczeń opracowanych przez doktora Bardadyna, które przyspieszają spalanie kalorii oraz wzmacniają i odmładzają najważniejsze życiowo narządy i układy ustroju.

 

3. Indywidualny program suplementacji, który przyspiesza osiąganie planowanych efektów i pozwala uzyskiwać dodatkowe korzyści zdrowotne. Jadłospisy tworzone w oparciu o sprawdzone od lat zasady układania planów żywieniowych diety strukturalnej zawierają dania o typowych właściwościach leczniczych. Niektóre koktajle lub soki warzywno- owocowe wywołują niemal natychmiastowe reakcje np. stymulując procesy oczyszczania organizmu. Jednak w terapii i profilaktyce wielu chorób i dolegliwości szeregu cennych, naturalnych substancji leczniczych występujących w żywności, przyprawach, ziołach nie jesteśmy w stanie dostarczyć organizmowi wystarczająco dużo z samym tylko jedzeniem. Ich rozcieńczenie w naturze jest po prostu zbyt wielkie. Z pomocą przychodzą wówczas uzyskiwane w warunkach laboratoryjnych ekstrakty z naturalnych, roślinnych produktów, na których bazie wytwarzane są suplementy. Ze względu na najwyższą jakość i doskonałe uzupełnianie efektów naszych diet zalecamy w pierwszej kolejności suplementy DuoLife. W zaleceniach otrzymasz listę polecanych suplementów wraz z indywidualnym dawkowaniem i linkiem do zamówień w sklepie internetowym producenta, co umożliwi proste skorzystanie z opcji indywidualnej suplementacji.      

 

4. Instrukcje stosowania diety, ćwiczeń, suplementów i kontrolowania rezultatów kuracji znajdziesz w zaleceniach, a załączona tabela, w której będą zapisywane pomiary masy ciała i poszczególnych obwodów ułatwi interpretację wyników i obserwację postępów odchudzania. W zaleceniach zostanie też określony czas stosowania diety, a w razie potrzeby zaproponujemy termin ponownej konsultacji i przedstawimy listę innych badań do wykonania.   

 

 

Koszt konsultacji wynosi 299,00 PLN. Płatności dokonasz na końcu formularza za pośrednictwem serwisu PayPal.  

 

Wypełnij poniższy formularz i dowiedz się jaka dieta i styl życia są dla Ciebie aktualnie najlepsze!

wczasy odchudzające nad morzem

HOTEL AQUARIUS SPA *****

odchudzanie sanatorium, wczasy z dietą,

SAN MEDICAL SPA

wczasy odchudzające

MAZOWSZE MEDI-SPA

wczasy odchudzające w górach,
Afrodyta SPA, odchudzanie zabiegi

PENSJONAT AFRODYTA SPA 

wczasy odchudzające nad morzem
wczasy odchudzające Dr Bardadyn
wczasy odchudzające

HOTEL SHERATON *****

HOTEL BRISTOL *****

HOTEL AQUARIUS SPA ***** 

Kołobrzeg

>>

SANATORIUM SAN 

Kołobrzeg

>>

MAZOWSZE MEDI-SPA

Ustroń - Beskid Śląski

>>

PENSJONAT AFRODYTA SPA

Ośno Lubuskie

>>

HOTEL BRISTOL ***** 

Warszawa

>>

HOTEL SHERATON ***** 

Sopot

>>

wczasy odchudzające w górach i nad morzem, turnusy odchudzające

ROSEVIA RESORT & SPA

ROSEVIA RESORT & SPA

ROZEWIE

>>

wczasy odchudzające nad morzem

HOTEL EVEREST

HOTEL SOPOT ****

HOTEL Everest

Węgrów

>>

HOTEL SOPOT ***** 

Sopot

>>

wczasy odchudzające Dr Bardadyn

© Copyright Dr Bardadyn 2017. All Rights Reserved.