SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA

Dr Marek Bardadyn

 
ul. Gdańska 3/14
01-633 Warszawa
 
Zapisy telefoniczne od pon. do pt. 
w godz. 10-18 
 
 
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 

ul. Gdańska 3/14  01-633 Warszawa
 
Zapisy telefoniczne od pon. do pt. 
w godz. 10-18 
 
Tel. +48 602 696 800 
 

SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA DR MAREK BARDADYN

SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA

DR MAREK BARDADYN

POLITYKA PRYWATNOŚCI I REGULAMIN

 

www.drbardadyn.pl  jest marką podmiotu medycznego Dr Bardadyn działającego pod adresem www.drbardadyn.pl  w zakresie udzielania internetowych konsultacji medycznych dotyczących opieki medycznej, profilaktyki zdrowotnej, odżywiania oraz dostarczania towarów i usługi z tym związanych.

 

Dr Bardadyn Marek Bardadyn

01-633 Warszawa

Gdańska 3/14

NIP PL5251076782

REGON 011921740

 

Dane do przelewów:

 

BZ WBK PL 92 1090 1056 0000 0001 0826 4163

Kod SWIFT (dla przelewów zagranicznych): WBKPPLPP

 

 

 

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUGI KONSULTACJI ON-LINE DR BARDADYN:

 

Regulamin - Poniższy zbiór regulacji dotyczy zawierania Usługi telekonsultacji lekarskiej

Usługa - Porada lekarska, telekonsultacja

Pacjent - osoba zamawiająca konsultację lekarską

Dr Bardadyn - Firma świadcząca usługi telekonsultacji lekarskich

 

Regulamin świadczenia usługi telekonsultacji lekarskiej Dr Marek Bardadyn:

 1. Poniższy regulamin określa zasady zamawiania konsultacji lekarskich Dr Bardadyn z użyciem połączenia telefonicznego lub on-line. Złożenie zamówienia na konsultacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie. Dr Bardadyn zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Użytkownik zostanie poinformowany o zmianie Regulaminu poprzez opublikowanie przez Dr Bardadyn na głównej stronie serwisu przez okres conajmniej 14 kolejnych dni kalendarzowych. Zmiany Regulaminu nie dotyczą już zamówionych i opłaconych konsultacji.

 2. Pacjent zamawiający konsultację lekarską oświadcza, że jest osobą pełnoletnią oraz posiada pełną zdolność do czynności prawnych.

 3. Telekonsultacja lekarska Dr Bardadyn polega na kontakcie Pacjenta z lekarzem Dr Markiem Bardadynem (nr Prawa Wykonywania Zawodu: 1780754) i uzyskaniu porady lekarskiej.

 4. Umowa świadczenia usługi telekonsultacji lekarskiej zostaje zawarta w chwili wypełnienia i opłacenia przez Pacjenta formularza „Formularz konsultacji lekarskiej Dr Bardadyn” dostępnego pod adresem: https://www.drbardadyn.pl/konsultacje-online oraz zaakceptowaniu Regulaminu świadczenia usługi. W przypadku niemożliwości opłacenia formularza za pośrednictwem PayPal dopuszcza się możliwość zamówienia Usługi konsultacji medycznej mailowo pod adresem biuro@drbardadyn.com oraz opłacenia Usługi za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego: Dr Bardadyn:  BZ WBK PL 92 1090 1056 0000 0001 0826 4163  Kod SWIFT: WBKPPLPP  W tytule przelewu prosimy wpisać swoje imię i nazwisko oraz adres (niezbędny do wystawienia rachunku za usługę)

 5. W czasie wypełniania fomularza zamawiania Usługi zbierane są dane osobowe. Wszystkie dane są przesyłane i zabezpieczone certyfikatem SSL oraz zgodnie z zasadami HIPPA. Firma Dr Bardadyn dokłada wszelkich starań, aby dane były przekazane i przechowywane w sposób bezpieczny i nie były przekazywane innym firmom i osobom.

 6. Po zamówieniu usługi telekonsultacji w ciągu 4 godzin w dni robocze w godzinach pracy 9-17 Firma Dr Bardadyn skontaktuje się telefonicznie lub mailowo z zamawiającym Usługę  w celu uzgodnienia dogodnego dla obydwu stron terminu telekonsultacji oraz ustalenia formy kontaktu zgodnie z pkt.7 Regulaminu

 7. Telekonsultacje odbywają w języku polskim lub angielskim za pomocą następujących środków komunikacji: połączenie telefoniczne, Skype, WhatsApp lub kontakt e-mail.

 8. Jednostkowa Usługa Telekonsultacji trwa 30 minut. Jeżeli Usługa wymaga więcej czasu, czas trwania sesji w uzasadnionych przypadkach może zostać przedłużony maksymalnie o 10 minut.

 9. Zalecenia lekarskie wysyłane są na adres E-mail w ciągu do 24 godzin od zakończenia konsultacji.

 10. Cena telekonsultacji za jednostkę 30 minut wynosi 250 PLN i jest ceną brutto. Cena za konsultacje jest wiążąca dla stron transakcji w momencie wysłania formularza konsultacji przez Pacjenta. Dr Bardadyn zastrzega sobie prawo do zmiany cen konsultacji medycznych bez uprzedniego powiadomienia użytkowników. Nie dotyczy to już zamówionych konsultacji. Informacje na stronie internetowej Dr Bardadyn nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na stronach internetowych, Pacjent składa zamówienie konkretnej Usługi. Moment zawarcia umowy Usługi następuje z chwilą jej zapłaty.

 11. Telekonsultacje medyczne Dr Bardadyn nie służą uzyskaniu pomocy lekarskiej w trybie pilnym. W przypadkach nagłych należy udać się po niezbędną pomoc do lekarza rodzinnego lub skontaktować się z jednostką Pogotowia Ratunkowego.

 12. W trakcie konsultacji lekarskiej Dr Bardadyn nie ma możliwości uzyskania recepty na niektóre leki, których przepisanie wymaga osobistego zbadania Pacjenta np. na antybiotyki czy leki psychotropowe.

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI:

 

Korzystając ze stron internetowych firmy Dr Bardadyn akceptujecie Państwo zasady polityki prywatności, które prezentujemy poniżej.

Zasady polityki prywatności określone poniżej dotyczą tylko stron internetowych, których właścicielem jest firma Dr Bardadyn.

Ochrona i przetwarzanie danych osobowych:

Powierzone dane osobowe są przetwarzane przez firmę Dr Bardadyn z siedzibą w Warszawie przy ul. Gdańskiej 3 lok. 14, wyłącznie w celach realizacji zamówień oraz w prawnie usprawiedliwionym celu, tj. marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług, i nie są udostępniane innym podmiotom. Powierzone dane osobowe są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa, w tym z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883).

Każdy Klient dysponuje prawem wglądu do swoich danych, poprawienia ich oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. W przypadku żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych są one usuwane z bazy danych. Podanie danych osobowych przez Klienta oraz zgoda na ich przetwarzanie są niezbędne do zrealizowania Usługi. Klient ponosi odpowiedzialność za podanie nieprawdziwych danych osobowych.

 

 

 

Copyright © 2019 Dr Bardadyn - Wszelkie prawa zastrzeżone